info@parketydureje.sk 0905 161 385

Naša spoločnosť vám vie ponúknuť celú radu služieb spojených s prípravou podkladu pre pokládku podláh, ich následnú montáž a starostlivosť. Špecializujeme sa na pokládku a renováciu drevenných podláh.

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy sú vhodnou alternatívou pre bežných ľudí. Ich praktické uplatnenie je široké. Disponujete podlahovým vykurovaním? Žiadny problém! Laminátové podlahy sú teplo vodivé, a tak nebudú zabraňovať prieniku tepla do obytných priestorov. Ich pokladka nie je technicky náročná a tak sú finančne dostupným riešením.

Drevené podlahy

Drevené podlahy dodávajú priestorom neopísateľnú atmosféru. Vďaka vôni, štruktúre a vlastnostiam dreva sa stáva čoraz vyhľadávanejším materiálom pre podlahovú krytinu. Veľkou výhodou drevenej podlahy je životnosť. Kvalitná drevená podlaha si zachová svoje vlastnosti bez zmeny aj desiatky rokov. Výhodou je takisto príjemná klíma a nižšia kročajová hlučnosť ako pri laminátových podlahách. Ponúkame Vám široký sortiment drevín s rôznymi vlastnosťami a unikátnym designom.

Renovácie drevenných podláh

Drevenné parkety sa časom a používaním opotrebuvávajú a preto je potrebné ich v priebehu rokov renovovať. Máme bohaté skúsenosti s renováciou drevenných parkiet a korkových podláh.

Korkové podlahy

Korkové podlahy sú odolným riešením na miesta, kde sú na podlahovú krytinu kladené vysoké nároky. Korok a jeho vlastnosti ako je pružnosť, tepelná nepriepustnosť, odolnosť sú vhodnou voľbou pre akékoľvek bytové ale i nebytové priestory. Korok je navyše antistatický a hypoalergénny. Vďaka pružnosti je schopný dobre znášať záťaže a je príjemnejší pri chôdzi, nakoľko z časti šetrí Vaše kĺby. Korok je jednoduchý na údržbu. Korok nehnije a pri jeho poškodení sa dá opraviť. Korkové podlahy sú odolným riešením na miesta, kde sú na podlahovú krytinu kladené vysoké nároky. Korok a jeho vlastnosti ako je pružnosť, tepelná nepriepustnosť, odolnosť sú vhodnou voľbou pre akékoľvek bytové ale i nebytové priestory. Korok je navyše antistatický a hypoalergénny. Vďaka pružnosti je schopný dobre znášať záťaže a je príjemnejší pri chôdzi, nakoľko z časti šetrí Vaše kĺby. Korok je jednoduchý na údržbu. Korok nehnije a pri jeho poškodení sa dá opraviť.

Priemyselné a veľkoplošné podlahy

Takisto zabezpečujeme pokladku priemyselných a veľkoplošných podláh. Sme distribútorom chémie Murexin a iných potrieb a chémie pre podlahárov. Neváhajte nás kontaktovať pre bližšie informácie. Náš ochotný personál Vám s radosťou poradí a pomôže.